Wees de eerste om “Douglas kozijn met draairaam” te beoordelen Reactie annuleren
Beschrijving
Douglas kozijn met draairaam
Een Douglas kozijn met draairaam is een praktische en stijlvolle oplossing voor het toevoegen van daglicht en ventilatiemogelijkheden aan een Douglas overkapping, berging of schuur. De combinatie van een houten kozijn en een raam dat geopend kan worden, zorgt voor een natuurlijke uitstraling die uitstekend past bij houten buitenconstructies.
Douglas hout is populair vanwege de warme kleur, karakteristieke houttekening en robuuste uitstraling. Hierdoor sluit een Douglas kozijn met draairaam mooi aan bij andere onderdelen van een houten buitenverblijf. Of je nu een afgesloten bergruimte onder een overkapping wilt maken of een houten schuur wilt voorzien van extra lichtinval, een draairaam is een praktische toevoeging.
Wat is een Douglas kozijn met draairaam?
Een Douglas kozijn met draairaam bestaat uit een houten kozijn met daarin een raam dat geopend kan worden. Hiermee kun je niet alleen daglicht binnenlaten, maar ook de ruimte ventileren wanneer het raam geopend is.
Dit maakt het kozijn geschikt voor verschillende toepassingen, zoals een houten berging, tuinhuis, schuur of afgesloten gedeelte van een Douglas overkapping. Het natuurlijke uiterlijk van Douglas hout zorgt ervoor dat het kozijn goed aansluit bij de rest van de constructie.
Controleer vooraf de beschikbare afmetingen en de uitvoering van het kozijn, zodat je zeker weet dat het past bij jouw project en de gewenste toepassing.
Geschikt voor een Douglas overkapping, berging of schuur
Een Douglas kozijn met draairaam is op verschillende manieren te gebruiken.
Voor een Douglas overkapping
Wil je een gedeelte van je overkapping afsluiten? Met een draairaam kun je extra daglicht binnenlaten en de ruimte ventileren. In combinatie met Douglas wanden ontstaat een mooi geheel met een natuurlijke uitstraling.
Voor een houten berging
Een draairaam is een praktische toevoeging aan een berging waarin je bijvoorbeeld tuingereedschap of andere spullen bewaart. Het raam zorgt voor extra lichtinval en biedt de mogelijkheid om de ruimte te ventileren.
Voor een Douglas schuur of tuinhuis
Ook bij een houten schuur of tuinhuis past een Douglas kozijn met draairaam uitstekend. Het hout sluit aan bij de uitstraling van de constructie en het raam zorgt voor een prettige lichtinval. Zo combineer je functionaliteit met een robuuste, houten afwerking.
Combineer het kozijn met Douglas hout
Wil je jouw houten buitenproject compleet maken? Combineer het Douglas kozijn met andere houtproducten uit het assortiment van Houthandel van Deuveren Dedemsvaart.
Denk bijvoorbeeld aan Douglas palen voor de dragende constructie en Douglas planken voor de wanden. Voor aanvullende toepassingen kun je ook ons assortiment Douglas hout bekijken.
Door dezelfde houtsoort voor verschillende onderdelen te gebruiken, ontstaat een samenhangende uitstraling. Let bij de montage op de afmetingen van de wandopening en zorg ervoor dat het kozijn stevig, recht en waterpas wordt geplaatst.
Montage en aandachtspunten
Een goede montage is belangrijk voor een goed functionerend draairaam. Zorg ervoor dat het kozijn op een stabiele ondergrond wordt geplaatst en stevig aan de houten constructie wordt bevestigd.
Houd bij de montage rekening met de draairichting en de ruimte die nodig is om het raam te openen. Controleer ook of de aansluiting tussen het kozijn en de wand voldoende beschermd is tegen inregenen. Gebruik hiervoor geschikte bevestigingsmaterialen en afdichtingsproducten die passen bij de toepassing buiten.
Controleer bij het bestellen welke onderdelen bij het kozijn worden geleverd, zoals eventuele beglazing, scharnieren en sluitwerk. Zo weet je welke materialen je eventueel nog nodig hebt om de montage af te ronden.
Douglas hout onderhouden
Douglas hout heeft van nature een warme kleur die varieert van lichtroze tot roodbruin. Door blootstelling aan zonlicht en weersinvloeden kan het hout na verloop van tijd vergrijzen. Dit is een natuurlijk proces.
Wil je de oorspronkelijke kleur langer behouden, dan kun je het hout behandelen met een geschikte buitenbeits of houtolie. Controleer daarnaast regelmatig het kozijn, het draairaam en het sluitwerk. Zo blijft het raam goed functioneren en behoudt jouw houten buitenverblijf een verzorgde uitstraling.
Douglas kozijn met draairaam kopen bij Houthandel van Deuveren
Wil je jouw Douglas overkapping, berging of schuur voorzien van extra daglicht en ventilatiemogelijkheden? Met een Douglas kozijn met draairaam kies je voor een praktische oplossing die mooi aansluit bij een houten buitenconstructie.
Bij Houthandel van Deuveren Dedemsvaart vind je diverse houtproducten voor overkappingen, tuinhuizen en schuren. Combineer het kozijn met Douglas palen, Douglas planken en passend bevestigingsmateriaal om jouw project compleet te maken.
Bekijk de beschikbare afmetingen en uitvoering en kies het Douglas kozijn met draairaam dat past bij jouw buitenproject.
Wat is een douglas kozijn met draairaam?
Een douglas kozijn met vast raam is een voorgemonteerd kozijn met draai raam. Deze set word veelal gebruikt in overkappingen, bergingen en schuren.
Kan ik het kozijn met draairaam eenvoudig zelf plaatsen?
Dat kan zeker! Het voorgemonteerde pakket is eenvoudig te monteren. Het draairaam is voorgemonteerd en eenvoudig af te hangen in het kozijn. De scharnier infrezingen zijn reeds aangebracht waardoor het hang en sluitwerk eenvoudig is te monteren.
Advies
Wij adviseren om het douglas kozijn en douglas raam te behandelen met een douglas olie of transparante tuinbeits. Dit om vergrijzing en werking van het douglas hout te voorkomen.
Douglas kozijn met draairaam kopen?
Dat kan eenvoudig en snel bij Houthandel van Deuveren Dedemsvaart.
Specificaties:
– Buitenwerkse kozijnmaten(sparingmaat in wand): 94.6 x 77.5cm (hoogte x breedte)
– Raammaat buitenwerks: 64.2 x 81.2cm (bxh)
– Inclusief enkel glas
– Inclusief 2 sets voorzetroedes
– Inclusief hang en sluitwerk
Benaming: Douglas kozijn met draairaam
Houtsoort: Douglas
Afwerking: geschaafd, onbehandeld
Behandeling advies: douglas olie of transparante tuinbeits
Toepassingen: overkappingen, schuren, bergingen
Douglas kozijn met draairaam
✅ Robuust Douglas kozijn met draairaam
✅ Extra daglicht en ventilatie
✅ Ideaal voor overkapping, berging of schuur
✅ Natuurlijke uitstraling, perfect bij Douglas hout
€ 375,00
incl. btw
(€ 309,92 excl. btw)
🪚
Hout op maat laten zagen?
Wij zagen hout en plaatmateriaal voor u op maat.
- Op maat gezaagd
- Strakke zaagsnedes
- Eenvoudig online te regelen
Na het toevoegen aan de winkelmand kunt u de zaagoptie kiezen.
Op voorraad







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.